Chladničky Nordline

Co resp. kdo se skrývá pod značkou Nordline? Tyto kvalitní elektrospotřebiče má pod svými křídly společnost Nosreti a.s., která se pohybuje ve dvou oblastech.

První (ta nás v současné době až tolik nezajímá) se zabývá dopravou těžkých a nadrozměrných nákladů. Druhá divize je již pro nás zajímavější - zde se firma prezentuje opravdu kvalitními produkty v oblasti elektrospotřebičů pro domácnosti a provozovny.

[Obrázek: Chladničky Nordline]

Nosreti - spotřebiče severské kvality

Pokud bychom se podívali blíže na nabídku spotřebičů od firmy Nosreti, pak by se opět jednalo hlavně o dvě odvětví. Předně to jsou produkty gastro vybavení (chladící a mrazící gastro technika) a zároveň i tzv. bílé zboží určené pro domácnosti.

Značku Nordline mohou v obchodech vidět zejména zákazníci v České a Slovenské republice. Jedná se o vlastní značku firmy Nosreti. V nabídce však má i produkty od dalších výrobců.

Široký sortiment chladící a mrazící techniky

Předně je to značka Vestfrost. Jedná se o dánskou firmu, na jejíž produkty má Nosreti výhradní zastoupení. Dále pak nabízí i chladící techniku a mrazící techniku od značek Polair, JUKA, ZOIN a další renomované značky.

V oblasti bílé techniky to jsou zejména chladničky, kombinované chladničky, mrazničky, ale také i pračky, myčky či vinotéky.

Dlouholetá tradice a kvalitní servis - to jsou přednosti, které přesvědčují čím dál více zákazníků.

Nabídku produktů této značky můžete vidět například v internetovém obchodě www.eldos-shop.cz.

Vloženo: 28.01.2015 12:01