Aktuality

Přemýšlíte už nad dárky k Vánocům?

Nikdy není příliš brzy začít přemýšlet nad výběrem dárků k letošním Vánocům. V pravdě je to více než užitečné. V předvánočním shonu si ušetříte spoustu starostí a námahy. Když už budete mít vánoční dárky vyřešeny, budete se moci věnovat mnohem příjemnějším věcem, jako je například popíjení vánočního punče nebo zdobení vánočního stromečku s rodinou.

Vloženo: 27.08.2015 07:48

Chladničky Nordline

Co resp. kdo se skrývá pod značkou Nordline? Tyto kvalitní elektrospotřebiče má pod svými křídly společnost Nosreti a.s., která se pohybuje ve dvou oblastech.

První (ta nás v současné době až tolik nezajímá) se zabývá dopravou těžkých a nadrozměrných nákladů. Druhá divize je již pro nás zajímavější - zde se firma prezentuje opravdu kvalitními produkty v oblasti elektrospotřebičů pro domácnosti a provozovny.

Vloženo: 28.01.2015 12:01

Hledáte práci jako programátor? Už hledat nemusíte!

Pokud si někdo vybírá vysokou školu především podle uplatnění po jejím absolvování, určitě by se měl vydat IT směrem. Nezainteresované osoby jistě ani netuší, kolik podoborů se v tomto pojmu skrývá!

Vloženo: 17.03.2014 10:14

Máte již úsporné žárovky?

Řešíte problém s roustoucími náklady za elektriku? Vyměnili jste již svoje staré spotřebiče za novější energeticky úsporné? Možná jste ale na něco přecijen zapomněli. Ptáte se na co? Co třeba žárovky? Jaké doma či v kanceláři? Máte již úsporné žárovky? Pokud ne, pak je na čase to změnit.

Vloženo: 29.11.2013 10:08

Záruka vrácení peněz 90 dnů od Philips

Přemýšlíte nad nákupem domácího spotřebiče značky Philips, ale obáváte se, že nebudete spokojeni. Pak právě pro Vás připravil Philips speciální možnost zakoupený výrobek otestovat v rámci 90 dní.

Vloženo: 29.10.2013 17:33

Filtrační konvice aneb jak na letní doušek čisté vody

Konečně jsme se dočkali a léto je již v plném proudu. Ať už jej trávíte u vody, v lese, či na zahradě je důležité s rostoucími teplotami myslet také na správný pitný režim. Ideálním zdrojem tekutin je kvalitní čistá voda. Ta se dá buď koupit v obchodě zabalená do PET lahve, nebo jednoduše doma pootočením kohoutku z vodovodu. Pokud Vám však voda z kohoutku nechutná a nechce zatěžovat Zemi dalšími odpady, nabízí se moderní a ekologické řešení - filtrační konvice. Filtrační konvice zajistí kvalitní, zdravější, čistější a daleko chutnější vodu z kohoutku.

Vloženo: 04.07.2013 00:26

ETA - představujeme novinku k 70. výročí - vysavače ETA Generoso

Český výrobce elektrospotřebičů ETA slaví letos na podzim 70. výročí od svého založení. Při této příležitosti připravila novinku z kategorie podlahové sáčkové vysavače s exkluzivní a symbolickou Prodlužkou záruky na 70 let. Celkem budou na trh uvedeny tři typy vysavače ETA Generoso, z nichž právě ten se 70-letou zárukou na motor je vyroben v limitované edici pouhých 1943 ks, dle roku založení firmy ETA.

Vloženo: 04.06.2013 10:33

Výdejní místo Zlín - dočasně mimo provoz!

Vzhledem k požáru 103.budovy areálu Svit ve Zlíně, kde společnost HP TRONIC Zlín má výdejní místo pro osobní odběr je toto výdejní místo dočasně mimo provoz.

Vloženo: 10.01.2013 12:20

Sluchátka s moderními designy

Moderní doba přináší nové styly a sluchátka už k nim patří zcela určitě. Kam se podíváte, spatříte část sluchátkového světa – DJ má sluchátka na uších, hráči různých online her, sluchátka potřebují v telefonických centrech, muzikanti v nahrávacích studiích a hodí se i vám při poslechu oblíbené hudby, nebo pro iPhone.

Vloženo: 09.10.2012 14:08

Sezóna grilování začíná

Konec dubna a začátek května byl ve znamení horkých "letních" dnů. Na takové počasí jistě čekali všichni milovníci zahradních párty a grilování. Kdo by neměl rád dobré jídlo, pití a zábavu s přáteli. Připravte se na novou "grilovací sezónu" a pořiďte si grily, nářadí na grilování a další doplňky za skvělé ceny.

Vloženo: 03.05.2012 15:09